Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zwroty i reklamacje

Zwrot towaru, wymiana, reklamacje

 

W przypadku, gdy zamówienie nie będzie spełniać Państwa oczekiwań Konsument ma możliwość wymiany lub zwrotu zakupionego towaru, w terminie 14 dni bez podanie jakiejkolwiek przyczyny.

 

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy wystarczy ,że w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki poinformujesz nas mailowo biustonoszeria@op.pl  bądź listownie Sklep z bielizną, ul. Płocka 23, 09-100 Płońsk o swojej decyzji .

 

W celu usprawnienia i przyspieszenia procedury zwrotu zalecamy:

1. Wypełnienie formularza zwrotu Formularz zwrotu

2. Dołączenie dowodu zakupu: paragon/faktura

 

Aby zachować termin odstąpienia od umowy wystarczy ,aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy .

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Zakupiony towar proszę odesłać na adres:

 

Sklep z Bielizną

ul. Płocka 24

09-100 Płońsk

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.

 

 

R E K L A M A C J E

 

Procedura reklamacji:

 

Reklamacja może zostać złożona przez Klienta :
osobiście pod adresem : ul. Płocka 24, 09-100 Płońsk
pisemnie na adres: ul. Płocka 24, 09-100 Płońsk
w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: 

biustonoszeria@op.pl 

 

 

OPIS REKLAMACJI

Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji poniższych informacji - ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę:

- informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia niezgodności/wady;
-żądanie sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży;oraz danych kontaktowych składającego reklamację.

Wymogi podane powyżej mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

Dostarczenie reklamowanego produktu.

Klient zostanie poproszony przez Sprzedawcę o dostarczenie Produktu na koszt Sprzedawcy na adres:

ul. Płocka 24, 09-100 Płońsk

Szczegółowe informacje na temat przysługujących praw konsumentowi w związku reklamowanym towarem znajdą Państwo poniżej :

REKLAMACJA PRODUKTU PRZEZ KONSUMENTA NA PODSTAWIE USTAWY.PDF

Sklep jest w trybie podglądu

Copyright © 2011 biustonoszeria.pl

Sklep internetowy Shoper.pl